WYSYŁKA I DOSTAWA ZAMÓWIEŃ

Zamówienia na typowe elementy realizowane są zwykle w ciągu 2 dni roboczych. Przy zamówieniach większych ilości czas realizacji jest ustalany indywidualnie. 
Zamówienia ze względu na swoje gabaryty wysyłane są kurierem w paczkach do 30kg lub ustalany jest odbiór osobisty. 

W przypadku osobistego odbioru zamówienia, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź mailowy z celu ustalenia dogodnego terminu. 

 

METODY DOSTAW:

WYSYŁKA KURIERM PO PRZEDPŁACIE

Jeśli wybierzesz opcję wysyłki kurierem po przedpłacie, Twoje zmówienie zaczyna być realizowane w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie. W przypadku płatności poprzez Przelewy24 płatność od razu jest widoczna u nas na koncie, w przypadku płatności przelewem tradycyjnym wpłata zwykle pojawia się kolejnego dnia roboczego na koncie. Zamówienie jest przygotowywane i wysyłane pod adres podany w formularzu zamówienia jako adres dostaw. Faktura do wysyłki generowana jest w momencie wysyłki i wysyłana mailowo. 
Paczka zwykle kolejnego dnia roboczego po nadaniu jest już u Ciebie, 

WYSYŁKA KURIEREM ZA POBRANIEM

Jeśli wybierzesz opcję wysyłki kurierem za pobraniem, Twoje zamówienie jest wysyłane do realizacji od razu po jego złożeniu. Zamówienie jest przygotowywane i wysyłane pod adres podany w formularzu zamówienia jako adres do dostaw. Faktura do wysyłki generowana jest i wysyłana mailowo. Paczka z zamówieniem zwykle jest u Ciebie kolejnego dnia po nadaniu. Za towar płacisz kurierowi kwotę jaka była w potwierdzeniu zamówienia. 

WYSYŁKI MIEDZYNARODOWE

Wysyłki międzynarodowe są realizowane różnymi środkami transportu, w zależności od wielkości zamówienia i kraju wysyłki. Aby poznać koszt wysyłki za granicę - prosimy o wiadomość e-mail na adres sklepu z informacją odnośnie kraju i kodu pocztowego na jaki miałoby być wysłane zamówienie - zwrotnie prześlemy koszt dostawy.