FORMY PŁATNOŚCI

Za zamówione produkty przewiduje się następujące formy płatności


Gotówką przy odbiorze towaru, inaczej „Za pobraniem”- za zamówienie zapłacisz w momencie odbioru towaru pod wskazanym przez Ciebie adresem dostawy lub w wybranym sklepie. Nie ma możliwości zapłaty w taki sposób za towar dostarczony naszym  transportem.

 

Przelewem - przedpłata przed dostawą towaru. Przy wyborze tej formy płatności otrzymasz e-mail z numerem konta bankowego, na który należy przelać opłatę za zamówienie. Zamówienie zostanie zrealizowane w momencie wpływu środków na nasze konto:


SuWiTERM Suszek Wiesław
Komorów 250
36-110 Majdan Królewski
BPS S.A. 31 1930 1187 2710 0721 8297 0001


W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia ewentualnie nazwę produktu zamawianego. Na przelew czekamy 7 dni od chwili złożenia zamówienia. Staramy się informować klientów mailowo o braku dokonanej płatności za złożone zamówienie w naszym sklepie.

 

Płatność on-line dokonywana przez system dostępny na naszej stronie t.j Przelewy24 jest rozliczane automatycznie. Jest to bezpieczny, komfortowy i najszybszy sposób dokonywania płatności za zamówienie.  Gwarantują szybką realizację zamówienia. Wpłaty za pomocą transakcji elektronicznej można dokonać za pośrednictwem specjalistycznego serwisu płatniczego, gdzie szybko i sprawnie można dokonać płatności. Prosimy pamiętać, że nie wszystkie karty płatnicze i kredytowe mają opcję płacenia za pomocą internetowych serwisów płatniczych. Zamówienie złożone z tą forma płatności wpada do naszego systemu dopiero w momencie dokonania płatności w systemie Przelewy24, dlatego jeśli płatność nie zostanie zrealizowana, należy złożyć ponownie zamówienie.